^Nach oben
Arbeitnehmer Rumäne arbeiter aus östeuropa ärzte östeuropa Handwerker arbeitskräfte aus östeuropa rumänischen Mitarbeiter personal

Joburi ca Electrician Germania

DOAR PENTRU PROFESIONISTI!

Candidatul ideal

Se cauta electricieni , cu minim 3 ani experienta de preferinta in domeniul productiv care au cunostinte de limba germana la nivel A2..

Disponibilitate pentru o relocare imediata in Germania pe o perioada lunga.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana serioasa, constiincioasa, punctuala!

Se pune foarte mare accent pe calitatea muncii depuse.

Se cere carnet de conducere.

Descrierea jobului

Jobul este intr-o unitate de productie si presupune montajul cablajelor,montarea prizelor,remedierea defectiunilor,instalarea dispozitivelor electrice,citirea schemelor electrice,punerea in functiune a dispozitivelor electrice si se adreseaza candidatilor dornici sa se stabileasca pentru o perioada mai lunga de timp in Germania.

Program de lucru: 35 de ore/saptamana,iar tariful orar este intre 11 si 11.23 Euro/h.
Se acorda diurna de 40 de euro pe zi.
La acestea se adauga sporurile legale, dupa caz.

Se ofera cazari cu preturi cuprinse intre 20 si 22 Euro/noapte.

Se ofera contract de munca german, pe o perioada NEDETERMINATA!

Nu se percepe comision de intermediere sau alte taxe ascunse!

Daca doriti un loc de munca sigur, corect si pe termen lung, ne bucuram sa ne contactati!

Va rugam sa verificati in prealabil daca intruniti conditiile mentionate mai sus. Multumim.

Mai multe relatii puteti obtine la telefoanele: 0742 127 745 sau 0369 560 084